Categories
HOME

“Kush po e përhap virusin?”, Grida Duma i përgjigjet Ramës(Video)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka reaguar sot kundër Kryeministrit Edi Rama, i cili fajësoi qytetarët dhe opozitën për rritjen rasteve të reja me COVID-19.

Në një reagim në Facebook, Duma ka publikuar deklaratën e Ramës të cilën e shoqëron me pamje nga inaugurimi i Parkut Rinia, ku mijëa qytetarë u dyndën pa masa mbrotjëse. Po ashtu ajo tregon pamje nga një shkollë, tek Posta Shqiptare dhe një festë private të zyrtarëve të AZHBR-së.

“Shikoni dalldinë e fjalëve dhe masakrën e veprave të Ramës! Shikoni se kush po përhap virusin dhe për çfarë interesash!”, shkruan Duma. Në video ish-deputetja shton se nuk mund të vazhdohet me Ramën, të cilin e quan RAMAVIRUS dhe bën thirrje për largimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.