Categories
HOME

Vajza e Sabianit do të bëjë foto n udo, nuk duron këngëtari: U bëfsh lëmsh

Ditën e djeshme Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku ka folur për veten dhe vajzën e tij, Kejsin.

Në një moment Kejsi ka treguar që nuk ka bërë asnjë foto nu do deri më tani, por në të ardhmen ka në plan të bëjë një set.

Ndërkohë Sabiani ka mbetur i habitur dhe i është drejtuar me fjalët: “Çfarë do bësh ti, u bëfsh lëmsh?”

Pjesë nga biseda:

Roza Lati: Kejsi, më trego tre raste kur ke bërë foto nu do?

Kejsi: Nuk kam bërë foto nu do, do bëj në vazhdim, kam qejf për një set.

Sabiani: Çfarë do bësh ti që u bëfsh lëmsh, do bëj thotë?!

Kejsi: Premtimet pra. (Qesh).

Leave a Reply

Your email address will not be published.