Categories
HOME

Rudina dhe Bieta bejne ”XING” me fundin me pala/ Kujt i shkon me shume fundi i momentit?

Me siguri e keni nje fund me pala ne garderoben tuaj dhe nuk eshte aspak cudi qe edhe nena juaj te kete nje te tille.

Fundi me pala me gjatesi mbi apo nen gju apo qofte edhe ne fund te kembeve eshte trendi qe po qendron disa sezoni “krenar” ne industrine e modes.

Per artistet qe ndiqnin trendet e modes rreth kater dekada me pare fundi me pala duket se ishte shume i preferuar nga te gjitha.

Ne nje prej daljeve te saj artistja Vace Zela u paraqit e veshur keshtu:

Kjo veshje edhe pse ka “udhetuar” kater dekada ne kohe eshte nje zgjedhje e padiskutueshme sepse eshte aq sa korrekte aq edhe moderne.

Vace Zela ka bere nje kombinim klasik funde dhe kemishe. Tani fundi me pala mund te vishet edhe me kepuce me taka,T-shirt,triko ‘oversised’, apo çfaredo qe fantazia juaj ju sjell ne mendje qe mendoni se do te dukeni bukur.

Sipas karakterit dhe shijes vajzat e njohura te showbiz-it shqipar e kane kombinuar keshtu fundin me pala:

Rudina Magjistari

Bieta Sulo

Nevina Shtylla

Manjola Nallbani

Jonida Maliqi

Leave a Reply

Your email address will not be published.