Categories
HOME

Lamtumirë barkut të varur! Ja si ta eleminoni atë me këtë pije të fuqishme natyrore brenda 10 ditësh

Ky ilaç i fuqishëm do të ndihmojë tonizimin e muskujve rreth barkut, duke përmirësuar cilësinë e lëkurës. Specialistët thonë se pa marrë parasysh peshën tuaj, kjo pije do të eliminojë dobësinë e stomakut në 10 ditë, punon në çdo lloj organizmi.

Para se të shkoni në recetën e mahnitshme që do t’ju çojë në ton dhe do të heqë barkun tuaj, le të flasim për rreziqet shëndetësore të mbipeshës në zonën e barkut.

Sipas ekspertëve, një grua me një zonë të belit prej më shumë se 35 inç dhe një burrë me mbi 40 inç ka më shumë gjasa të luftojë me:

hipertensioni.
Diabet tip 2..
Sëmundjet kardiovaskulare.
Demencë.
kancer të Zorrës së trashë, gjirit dhe të endometrit.

Përtej një pyetje estetike, është gjithashtu e domosdoshme që ne të kujdesemi për akumulimin e yndyrës në bark tonë për t’u kujdesur për shëndetin tonë.

Le të shohim tani se si të përgatisim zgjidhjen e fuqishme për të hequr ngadalësinë e stomakut në vetëm 10 ditë.

përbërësit:

1 e gjysëm lugë gjelle pluhur shafran i Indie.
1 e gjysëm lugë gjelle xhenxhefil pluhur.
5 lugë lëng limoni.
Gjysma lugë çaji piper i kuq.
Një lugë me stevia.
Një litër ujë.

Përgatitja dhe përdorimi:

Vëreni ujin te zjeje dhe hiqeni nga nxehtësia dhe le të qëndrojë për 5 minuta. Në një tas të veçantë, kombinoni të gjithë përbërësit e tjerë. Tani shtoni ujin në tas me përbërësit e tjerë dhe përziejeni mirë.

Konsumoni përgatitjen e mësipërme për gjatë gjithë ditës. Çdo ditë (për 10 ditë të njëpasnjëshme), përgatiteni këtë trajtim të mrekullueshëm për të eliminuar barkun e varur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.