Categories
HOME

Elita Rudi feston ditëlindjen, pamje nga festa dhe dedikimi i veçantë i Gjikos

Moderatorja bukuroshe, Elita Rudi feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj speciale ajo ka marrë shumë urime, të cilat i ka publikuar dhe në Instastory.

Siç tashmë dihet, reperi i njohur Gjiko nuk i ka kursyer kurrë fjalët e ëmbla për partneren, të cilat nuk kanë munguar as sot. Ai ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një foto duke u puthur me Elitën, duke zbuluar dhe pamje nga festa e ditëlindjes.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës time, nëna e fëmijës tim dhe rrahja ime e zemrës”, ka shkruar Gjiko krahas fotos ku shihet torta e ditëlindjes, tullumbacet dhe zbukurime të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.