Categories
HOME

Vjen postimi i parë nga Bora pas lajmeve për ribashkimin me Donaldin

Bora dhe Donald – këta dy emra kanë bërë “zhurmë” të madhe në mediat rozë.

Pas gjithë dramave që i bën në kohën kur Donaldi ishte në “BBV”, ngjashëm po veprojnë edhe tani.

Edhe pse ende nuk kanë bërë një postim bashkë, dyshja janë kapur mat jashtë vendit duke u konfirmuar që ata sërish janë bashkë.

Edhe këtyre ditëve qarkulluan mjaftë lajme për dyshen, ndërsa tani Bora vendosi të postoj një fotografi ku shihet se është brenda objektit të Top Channel.

Me plotë elegancë, Bora po duket e paparë./Indeksonline/

Categories
HOME

Leonora sjell pamje të reja me veshje tradicionale, thjeshtë mahnitëse

Ajo është njëra prej këngëtareve më të dashura shqiptare që ka rrëmbyer zemrat e publikut prej vitesh.

Bëhet fjalë për artisten e mirënjohur nga Skënderaj, Leonora Jakupi, e cila komentohet për thuajse çdo paraqitje që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja së fundmi mori vëmendje teksa u shfaq në veshje tradicionale shqiptare.

Ajo ka pozuar me disa veshje, përmes të cilave ka sjell një pamje të transformuar të gërshetuar në stilin modern.

Kjo duket të jetë vetëm për një fotosesion të ri, e jo për ndonjë rast special siç është dasma.

Jakupi përndryshe prej kohësh u bë e ditur se po shijon një lidhje dashurie, pavarësisht se nuk e ka zbuluar identitetin e partnerit.

Leonora tani ka publikuar edhe disa imazhe me veshje tradiconale.

Të realizuara në natyrë dhe në mes të luleve, Leonora po shkëlqen në këto imazhe e veshur si ‘nuese’. /ORA

Shiko foton:

Categories
HOME

Reperi 2 po 2 : Gënjejnë që kanë koncerte, ja ku i nxjerrin artistët paratë

Shumë prej artistëve shqiptarë kanë fituar shuma marramëndëse dhe kanë blerë makina luksoze apo residenca miliona euro.

Çdo gjë justifikohet me koncertet e tyre.

Por reperi 2 po 2 në një intervistë ka shprehur se kjo është thjesht një fasadë.

Sipas tij ka artistë që fitojnë nga 15 mijë deri në 20 mijë euro në natë. Por ka dhe të tjerë që janë të përfshirë në grupe “të fortësh”.

“Një grup I caktuar janë të lidhur me grupe të fortësh.

Shikoni luksin e tyre.

Thonë se kanë koncerte por gënjejnë.

Nuk ka aq para në Kosovë për të krijuar atë pasuri.

Ata shërbejnë si logjistikë e këtyre grupeve.”- ka phouar ai.

Categories
HOME

“Mundohesh me i mbetë në dorë me zor”, Fifi reagon pas mesazheve të tilla

Fifi pas daljes nga “Big Brother VIP”, zyrtarizoi lidhjen e saj me Adis Patushin.

Adisi, është ish partneri i modeles shqiptare, Adrola Dushit, ku edhe janë prindër të një djali.

Së fundi, Fifi ka publikuar një mesazh i cili i ka ardhur në inbox të ‘Instagramit’.

Në atë mesazh shihet një ndjekëse teksa i ka shkruar këngëtares lidhur me Adisin.

Ndjekësja e akuzon rëndë duke e kritikuar se po tenton t’i mbesë në dorë.

Fifi e ka publikuar mesazhin në profilin e saj ku edhe ka shkruar se mesazhe të tilla i vijnë çdo ditë.

Ndryshe Fifi është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit me Gent Fatalin të titulluar “Pikturë”./Lajmi

Categories
HOME

Sikur të më japin 1 milion euro nuk i kthehem asaj nate, për çfarë e ka Bashkimi?

Emisioni “Për’puthen” është duke u transmetuar ku po kujdeset t’i rikthejë të gjithë konkurrentët e të tri sezoneve në karriget e beqarëve.

Së fundmi ishte i ftuar Bashkimi, i cili u stërkomentua për lidhjen si dhe ndarjen nga Alvisa.

I pyetur se cili ka qenë diskutimi apo debati që e ka rënduar më shumë ai me një zë emocionues u shpreh se ishte debati me Arjanin.

Gjithashtu theksoi se edhe po t’ia jepnin 1 milion euro nuk do t’i kthehet asaj nate.

Më poshtë rrëfimi i ish-konkurrentit./Indeksonline/

Categories
HOME

A po tenton t’i fsheh kilogramët e tepërt Fifi me këtë veshje në bregdet?

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo me publikimin e këngëve të saj shumë të bukura, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Tani, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje dashurie me biznesmenin, Adis Patushin.

Çifti duken më të lumtur se kurrë, pasi shpesh po shihen në publik në krah të njëri-tjetrit.

Fifi gjithmonë ka qenë një artiste me një stil interesant, mirëpo në imazhin e fundi, ajo i ka befasuar me veshje.

E shfaqur buzë bregdetit të jugut të Shqipërisë, Fifi shfaqet e veshur me fustan të zi e të gjatë.

Në këtë veshje ajo duket se do ta ketë shumë vapë.

A po tenton t’i fsheh kilogramët e tepërt Fifi me këtë veshje në bregdet? /ORA

Categories
HOME

Era Istrefi e mbulon gjoksin me zemra

Era Istrefi është absolutisht këngëtarja më IN e momentit, që po godet me hite, duke e konfirmuar se është krejt unike.

Era, vetëm pak ditë më parë i ka dhënë dritën e gjelbër hitit të radhës, këngës me titull “TKRKT”, refreni i secilës po këndohet gjithandej.

Ndërkohë, Era tashmë është e pranishme në diskotekat më me nam gjithandej ku ka shqiptar, duke i ndezur në maksimum atmosferën dhe të pranishmit, shkruan “Kosovarja”.

Era, në fotot e fundit është thjeshtë mahnitëse, e në gjoks ka vënë dy zemra të vogla.

Shiko foton:

Categories
HOME

Kështu është dukur djali hasret i Edi Furrës në mbrëmjen e maturës

Edi Furra është këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore.

Këngëtari është bashkëshort dhe baba shumë krenar e i lumtur, gjë të cilën e tregon shpesh.

Edi Furra e ka vetëm një djalë, i cili tashmë është maturant dhe sonte ka shkuar në mbrëmjen më të rëndësishme në jetë, shkruan “Kosovarja”.

I biri i këngëtarit po duket i veshur në mënyrë mjaftë unike e të veçantë.

Shiko postimin:

Categories
HOME

Shyhretja vetën e bënë si 20 vjeçare, e nënën e le origjinale

Këngëtarja Shyhrete Behluli është goxha e fiksuar pas pamjes së jashtme, e kjo gjë është më e theksuar viteve të fundit.

Shyhreten e kemi parë duke ndryshuar shumë shpesh, herë me flokë, grim e stil në përgjithësi.

Së fundi, këngëtares së muzikës popullore i ka hyrë në qejf edhe FaceApp-i, pasi po bëhet si “kukull plastike”, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, këngëtarja e ka bërë vetën si në të 20-tat e saj.

Shiko foton:

Categories
HOME

Sinani ndan momentin më të mirë me gruan

Sinan Vllasaliu në shumë aspekte është pjesë e lajmeve rozë.

Duke qenë fytyrë e njohur për ndjekësit ai gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë ai bashkë me gruan ka ndarë momentin më të mirë ku të dy shihen duke buzëqeshur dhe tregojnë lumturinë që kanë mes veti.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.