Categories
HOME

Diona Fona tregon format e saj trupore në bekini, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Ashtu siç kishte paralajmëruar më herët, Diona Fona ka gati këngën e re.

Ajo tani ka njoftuar se kënga e do të lansohet gjatë ditës së nesërme.

Këngëtarja ka ndarë edhe një sekuencë të shkurtër nga klipi për këngën “Zari”.

Por se fundi kengetarja ka ndare imazhe ne bekini ku na e deshmoi edhe njeher se gezon forma perfekte trupore dhe po duket per mrekulli por vemendje merr buzekuqi i saj jo shume adekuat per plazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.