Categories
HOME

Reperi Lumi dhe Miranda të lumtur me jetën bashkëshortore, bukuroshja brune bënë dedikimin e ndjerë

Reperi Lumi dhe Miranda ka vite që dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Qifti tani kanë edhe një djalë.

Së fundi, ka qenë Miranda ajo që ka postuar një fotografi krahë reperit derisa ka bërë dedikimin e ndjerë.

“Përgjithmonë”, ka shkruar ajo derisa kanë pozuar të buzëqeshur plotë lumturi./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.