Categories
HOME

Beniada në fustan të ngushtë, ‘tranon’ rrjetin

Beniada e ëmbël publikoi një foto të re.

Po as e bukur dhe e ëmbël duket edhe në këtë fotografi që u pëlqye shumë nga ndjekësit.

Ajo shihet e veshur me fustan të ngushtë ku thekson format trupore.

Eshtë modele prandaj mahnit gjithmonë me linjat./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.