Categories
HOME

Sa romantike, Einxhel Shkira shkruan fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e Dj Dagz

Dj Dagz feston sot ditëlindjen dhe Einxhel Shkira ka shkruar fjalët më të ëmbla për të.

Krahas një videoje nga momentet më të bukura që kanë përjetuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, ku dhe u njohën, moderatorja ka shkruar se sa i rëndësishëm është për të.

Per banorin tim te preferuar ne gjithe Universin:

Ndoshta te gjithe e din historine tone…por serisht nuk din mjaftushem! Ndoshta kam deshtuar ta shpreh dashurine aq bukur sa ti por nuk kam deshtuar ne ate qe ndjej…

Per here te pare ndjej komplotin e perendive qe une te jem me ty e ti me mua,ndjej qe si sot 30 vite me pare ke ardh ne kete bote per t’me ndryshuar jeten.

Ndjej qe kam humbur shume lumturi ne vitet jete pa ty por e di qe do e kompesojme Kaq pak kohe dhe serisht me duket sikur te njoh prej me shume se nje jete…e serisht mendoj qe me kishe munguar aq shume,e serisht me merr malli per ty aq shume cdo sekond qe ste kam diku verdall tet tort.uroj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.