Categories
HOME

Çfarë i ka ndodhur? Stresi publikon fotot dhe bën dedikimin prekës

Disa ditë më parë reperi i njohur Stresi (Arkimed Lushaj) ishte në qendër të vëmendjes nga fansat dhe mediat rozë, për shkak të sherrit virtual dhe ofendimeve në rrjetet sociale mes tij dhe Cllevios (Kleviol Ahmeti).

Por sot, ai ka prekur të gjithë me dedikimin që i ka bërë një të afërmi që ka ndërruar jetë disa vite më parë.

Ai ka publikuar një foto të varrit të të afërmit të tij, krahas së cilës shkruan:

“Sa të jem gjallë e kam detyrim të të kujtoj çdo mëngjes, gjaku im”

Leave a Reply

Your email address will not be published.