Categories
HOME

Ja se në çfarë harxhon më së shumti para Getinjo

Episodi i parë i Prive Reality s’kishte si të niste më mirë se me Roza Latin, Beatrixën, Fifin e Getinjon.

Shumë rrëfime interesante dhe ekskluzive i ndanë yjet me publikun, madje edhe të çuditshme.

Getinjo rrëfeu se ku harxhon më së shumti para dhe madje rrëfeu mjaft gjëra interesante rreth tij.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.