Categories
HOME

Kudo e ka treguar se është shqiptare/ Ja pse po dyshohet se Rita Ora është martuar në fshehtësi

Detaji që na bëri të dyshojmë se këngëtarja shqiptare mund të jetë martuar 14 orë më parë, Rita Ora dhe partneri i saj regjisori, Taika Waititi po përfliten se kanë planifikuar të martohen dhe lajmi është që e kanë bërë këtë gjë në fshehtësi.

Rita Ora and boyfriend Taika Waititi 'are already talking about getting  married' | Daily Mail Online

Çifti mendohet se i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në fshehtësi të plotë dhe thashethemet nisën kur Taika u pa me një rreth martese floriri në gisht. Ka qenë motra e Ritës, Elena, e cila ka postuar një foto të regjisorit, ku bie në sy dhe unaza e florinjtë e kunatit të saj.

Kjo foto vjen pas fiks pas thashethemeve se Rita Ora dhe Taika Waititi kanë nisur të planifikojnë ceremoninë martesore që do të mbahet këtë vit në Londër. Ceremonitë e fshehta martesore duket se janë kthyer në modë këto kohë në Hollivud, kështu që këtë trend të ri nuk është çudi ta ketë ndjekur edhe Rita jonë.

Taika Waititi Is The Ultimate Instagram Boyfriend To Rita Ora - Grazia

Leave a Reply

Your email address will not be published.