Categories
HOME

Foshnja Diell në serialin “Teletubbies” është bërë një zonjushë e vërtetë, ja si duket tani ajo

Twitter reacts to viral photo of Teletubbies' original sun baby as an  adult; fans claim they 'feel 800 years old'-Entertainment News , Firstpost

“Teletubbies” mbetet një ndër serialet ikonë për fëmijë, ku shumë prej atyre që e kanë ndjekur, akoma e kujtojnë fytyrën e lumtur së foshnjës Diell (Sun Baby).

Foshnja Diell në serial, Jess Smith tani është bërë një zonjushë dhe është në të njëzetat e saj.

Ylli luajti rolin “Sun Baby” për 4 vjet, midis viteve 1997 dhe 2001.

Ky imazh është fiksuar në momentin kur producentët e lanë foshnjën e vogël të ulur para një pasqyre dhe përballë kishte kamerën, teksa shikonte dhe i buzëqeshte të atit të saj.

Për fat të mirë, momenti i ëmbël e bëri fëmijën Jess të qeshte aq shumë, saqë ajo u përfshi menjëherë në rolin e “Sun Baby” të serialit.

Jess Smith ishte Dielli i ndritshëm që shumë prej nesh kujtojmë nga fëmijëria jonë, por mesa duket do të kemi edhe një Teletubbies të re, pasi seriali do të rikthehet me një kastë krejtësisht të re.

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published.