Categories
HOME

Labi del bashkë me vajzën në qytet, ky detaj merr vëmendje

Labinot Tahiri uron ndryshe 28 nëntorin, u dërgon të fala ish-krerëve të  UÇK-së që po gjykohen në Hagë - Telegrafi

Këngëtari nga Ferizaji Labinot Tahiri njihet një njeri human dhe shumë familjar.

Ai shpesh herë në llogarinë e tij facebook bën dedikime të ndryshme për familjen, shkruan InfoKosova.

Madje nuk i kursen as fotot më ta.

Së fundi Labi ka postuar një fotografi bashkë me vajzën e tij e cila dukej mjaftë e rritur dhe është bërë një zonjë e vërtet./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.