Categories
HOME

Robin Krasniqi bëhet baba

Kampioni botërorë në boks, Robin Krasniqi është bërë baba për herë të parë.

Ai është bërë prind i një djali.

Muaj më parë ai është martuar me modelen kosovare Marigona Krasniqi në një dasëm madhështore.

Krasniqi jeton, punon, dhe zhvillon karierë në Gjermani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.