Categories
HOME

Shtatzëne, shtrihet në spital nga atje Marigona gjen kohë për të bër Tik Tok duke bërë ‘sfilatë’

Marigona Krasniqi mohon të jetë fejuar me boksierin Robin Krasniqi –  BotaPress

Marigona Kraniqi është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Modelja përmes disa imazheve ka njoftuar se gjendet në spital.

Por, as kjo gjendje nuk e ndali për të bërë Tik Tik.

Në këtë video ajo së pari tregon veten para një viti sa nuk ishte shtatzënë dhe tani nga spitali me një sfilatë të knëdshme./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.