Categories
HOME

(Foto) E kemi parë gjithmonë me flokët e zeza/ Do habiteni se si duket Greta Koçi pas ndryshimit

Greta Koçi ka hequr dorë nga flokët e zeza. Këngëtarja, e cila prej vitesh nuk ka eksperimentuar me flokët, këtë shtator ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Publikohet ''Motra ime'', nga Greta Koçi

Në postimin e fundit në Instagram Greta është shfaqur me një ngjyrë më të çelur flokësh, shumë larg të zezës që e ka mbajtur prej 5 vitesh.

Pamja e re është pëlqyer shumë nga fansat e këngëtares ku komplimentat nuk kanë munguar në sektorin e komenteve dhe ne jemi të të njëjtit mendim me ta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.