Categories
HOME

Larg nga instagrami, kjo është fytyra e vërtetë e Adrianës pa make-up

Adriana Matoshi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun, ajo me rolet e saj si në seriale ashtu edhe në teatër, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Adriana, përveç se është treguar e suksesshme në profesionin e saj, ajo është treguar e zonja edhe në udhëheqjen e biznesit të saj.

Në rrjetet sociale, ajo është shumë aktive dhe poston foto nga më të ndryshme, e së fundmi ajo i ka dëshpëruar fansat e saj me pamjen.

Në një foto pa grim, ajo duket tjetër person./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.