Categories
HOME

Shtohen thashethemet për Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid! Dyshja shihen së bashku në një festë…

Leonardo DiCaprio, 47 vjeç dhe Gigi Hadid, 27 vjeç, tashmë kanë kaluar kohë së bashku.

Aktori dhe vajza e kopertinës së Vogue po bisedonin me njëri-tjetrin në një festë të modës të shtunën në mbrëmje në Nju Jork gjatë NYFW, sipas një raporti të së martës nga UsWeekly.

Faqja nuk e emërton ngjarjen, por ndau se Venus Williams dhe Ben Simmons ishin të pranishëm. Të shtunën në mbrëmje Hadid u pa në tapetin e Daily Front Row Fashion Media Awards në The Rainbow Room në NYC. Po atë ditë ai u pa duke ngarë një biçikletë në Manhatan.

Kjo vjen pas pretendimeve se ata thuhet se po takojnë njëri-tjetrin më pak se një muaj pas përfundimit të marrëdhënies së tij 4-vjeçare me Camila Morrone. Pas një sërë raportesh se 47-vjeçari kishte vëmendje për t’u rimëkëmbur me supermodelen, 27 vjeç, një burim i brendshëm zbuloi për People se ai pëlqen Gigi.

Ata janë parë duke u shoqëruar me grupe njerëzish. Kanë kaluar vetëm pak javë nga ndarja. Që atëherë, ai është duke u shoqëruar me miqtë dhe familjen.

Të mërkurën e kaluar, një burim tjetër zbuloi se ylli i “Don’t Look Up” po përpiqej të joshë Gigi-n por tha se ajo nuk ka treguar interes./ Top Albania Radio.

Leave a Reply

Your email address will not be published.