Categories
HOME

Leonora Jakupi publikon pamje duke bërë ndërhyrje në fytyrë, përfundon në këtë gjendje!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, Leonora pas kthimit nga pushimit në bregdet, ka vendosur që të shkojë në një klinikë që bënë trajtimin e fytyrës.

Nga atje Leonora ka publikuar një video duke bërë trajtim të fytyrës me maskë dhe laser.

Ky duket të jetë ‘sekreti’ që Leonora edhe pse po shkon drejt të 50-tave, po duket si çikë e re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.