Categories
HOME

U njohën në ‘Big Brother’/ Sarah tregon si duhet të reagoni kur u injoron i dashuri

Përpos famës, “Big Brother Vip” iu dha Sarah Berishës dhe Pajtim Krasniqit të njohur si Dj Pm edhe njëri-tjetrin.

Ju 'injoron' partneri? Sarah Berisha tregon zgjidhjen me anë të kësaj videoje

Çifti i formuar brenda këtij formati , sot janë ndër të preferuarit e publikut. Për Pm kjo periudhë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, dhe mungesën e tij e ka dëshmuar fare mirë edhe Sarah në rrjetet e saj sociale.

Jo pak herë blogerja është “ankuar” që Pm gjatë kësaj periudhe nuk i kushton vëmendje mjaftueshëm. Këtë Berisha e shpreh në mënyrën më gazmore të mundshme, siç është edhe videoja e fundit në TikTok.

Bashkangjitur zërit në këtë platformë ku thuhet “Natën e mirë për veten, e dua veten shumë”, Sarah shkruan: “Unë kur i dashuri im bie në gjumë para meje dhe nuk më thotë natën e mirë.”

Sakaq kujtojmë se blogerja ka zbuluar se e ka takuar të gjithë familjen e të dashurit të saj, përveç motrës së tij të vogël.

Ndonëse në këtë periudhë lidhja e tyre po zhvillohet në distancë, shkak i angazhimit të PM-it, çifti duken të konsoliduar me njëri-tjetrin. Fansat e çiftit mezi presin që ata ta kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe janë kuriozë të dinë nëse do të ketë ndonjë propozim nga ana e Pajtimit.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.