Categories
HOME

Në pritje të fëmijës së parë, VIDEOJA kur Andresa zbulon gjininë e bebit

Prezantuesja Andresa Ambrosio është në pritje të fëmijë së saj të parë.

Lajmin e zbuloi rastësisht një telefonues 2 muaj më parë tek Telebingo, e cila e pyeti Andresën nëse është shtatzënë, pasi kështu i dukej nga fustani i gjerë.

Mirëpo sot ajo në emisionin “Rudina” ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Në emision ajo ka çarë tullumbacen e madhe ku shkruhej “vajzë apo djalë”, nga ku dolën petale ngjyrë blu. Bukuroshja do të bëhet nënë e një djali.

Andresa ka vite që jeton në Shqipëri dhe është bërë e dashur për shqiptarët në Telebingon e e “Diela shqiptare”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.