Categories
HOME

280 mijë € një operacion, Monika Kryemadhi reagon ndaj akuzës në SPAK: Edhe s*ksin të kisha ndryshuar…

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në lidhje me akuzat e ndërhyrjeve estetike.

E pyetur mbi akuzën e dorëzuar në SPAK ndaj saj dhe familjes dhe kryerjen e një ndërhyrjeje estetike me vlerë 286 mijë euro,

Kryemadhi tha: “Edhe seksin të kisha ndërruar, nuk do kisha paguar aq”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.