Categories
HOME

E shoqja e uron Sabri Fejzullahun për 75 vjetorin: Pa ty nuk do kishte kuptim jeta ime

Dita e sotme është e veçantë për familjen Fejzullahu, pasi më i madhi po feston ditëlindjen.

Sabri Fejzullahu zbulon një problem që i erdh si rezultat i muzikës -  Gazeta Express

Këngëtari, Sabri Fejzullahu, i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite, mbush plot 75 vite jetë.

Si ç’ndodh thuajse çdo vit, bashkëshortja e tij, Nera i bën urimin e parë Sabriut dhe këtë vit ishte tepër emocionues.

“Ti që je gjysma ime më e mirë. Ti që mu gjende pranë në ditët më të vështira të jetës time. Ti që k urrë nuk më the e ke gabim. Ti që pa ty nuk do kishte vlerë qenia ime. Gëzuar ditëlindjen zemra ime. Faleminderit që ekziston”, shkruan partnerja e këngëtarit legjendarë shqiptar.

Ta ha zemrën e bardhë”, Sabri Fejzullahu i dedikon fjalët e ëmbla  bashkëshortes – Abc News

Leave a Reply

Your email address will not be published.