Categories
HOME

Pasi rregulloi marrëdhëniet me të, Stresi rreh dhe poshtëron shokun e Noizyt (VIDEO)

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, jo rrallëherë është objek bisede për bëmat e sherret e tij me reperët e tjerë apo dhe problemet me shtetin.

Pas vitesh me rradhë, më në fund ai rregulloi marrëdhënien me Noizyn.

Mirëpo kur të gjithë menduam se ishte qetësuar, Stresi ka dhunuar mikun e reperit Noizy, kolegun e tij grek Snik.

Së fundmi ai këtë gjë e ka treguar për të gjithë teksa ka publikuar një video në “InstaStory” ku shihet teksa dhunon reperin grek Snik, i cili njihet për bashkëpunimin me Noizyn dy vite më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.