Categories
HOME

Shefat Isufi mposhtë boksierin kanadez Ryan Ford dhe fiton titullin WBF

Boksieri nga Presheva, Shefat Isufi, ka mposhtur boksierin kanadez, Ryan Ford, dhe ka fituar titullin WBF në boks.

Të dy boksierët zhvilluan deri në fund një ndeshje fantastike dhe pas 12 raundeve fituesi u zgjodh me vendim unanim nga juria./G10/

Shiko Videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.