Categories
HOME

Nuk do ta besoni si dukej Rina Balaj kur ishte fëmijë

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, mbetet ndër emrat më të komentuar në estradën shqiptare.

Krahas aspektit profesional Rina është aktive edhe në rrjete sociale ku për fansat sjell foto-sesione të ndryshme dhe ndan përditshmërinë e saj.

Së fundi vëmendje ka marrë një postim i ndarë me ndjeksit në Instagram.

Rina ka treguar se si dukej kur ishte fëmijë përmes imazheve të ndryshme, ndërsa ajo që mund të themi me plotë siguri është se ajo paska qenë kaq bukuroshe dhe e vecant sa është sot./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.