Categories
HOME

Ky është urimi i veçant i Elitës për Gjikon në përvjetorin e marteses

Gjiko kërkoi nga Elita Rudi të martohet me të vetëm me një kusht,  moderatorja mban premtimin - Gazeta Express

Ky vit nuk ka qenë i qetë për reperin nga Kosova Asdren Gjikolli i njohur thjesht si Gjiko, pasi ai është përballur me akuza të rënda.

Megjithatë, gjatë gjithë kohës ka patur mbështetjen e bashkëshortes së tij Elita Rudi e cila i ka besuar e qëndruar pranë.

Këtë e vërtetoi edhe një herë në përvjetorin e tyre të martesës duke i bërë një dedikim të ëmbël dashurie në rrjetet sociale, moderatorja ka ndarë në Instastory disa foto nga dasma e tyre në vitin 2018 duke shkruar:

“Je i vetmi që dua të mërzisë gjithë jetën. Dua të ecim përdore kur të jemi 80 vjeç dhe të themi: “Ia dolëm”. Këta sy, i dashur…nuk gënjejnë kurrë!”./panorama

Leave a Reply

Your email address will not be published.